ZAWIESZKA CHARMS 3D MAX KLUCZ 16mm 2szt

Sygnatura: RU1606 2szt
5,20 zł
Brutto
Bardzo ładny element ozdobny - MAKSYMALNY TRÓJWYMIAR - 3D MAX - ZAWIESZKA CHARMS w kształcie KLUCZA WIOLINOWEGO. Element jest w kolorze SREBRNYM, z przeźroczystymi błyszczącymi kryształkami. Zawieszone na zapięciu KARABIŃCZYK! Produkt nie zawiera niklu ani ołowiu - antyalergiczny! KOLOR: SREBRNY

KOD TOWARU: D2 L.p.96 MB






Ilość
Add to wishlist

Guarantee safe & secure checkout

Opis

Sygnatura
RU1606 2szt
Rozmiar
16/8mm
Opakowanie
2
Kształt
pozostałe

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Availability: 5 In Stock
Element ozdobny platerowany - pastylka.Produkt nie zawiera niklu i ołowiu. Towar bardzo lekki, idealny do tworzenia biżuterii,decoupage, wykorzystywany do zdobień w krawiectwie.. KOLOR SREBRNY KOD TOWARU: 5S-22750-ID307ED
Availability: 15 In Stock
Wielkość:20/12mm Otwór: ok. 2mm Kolor: SREBRNY/NIEBIESKI Opis: Bardzo ładny element ozdobny - 3D - jednostronny - CHARMS w kształcie KLAPEK. Element jest w kolorze SREBRNYM, z kolorową emalią na powierzchni. Produkt nie zawiera niklu ani ołowiu - antyalergiczny!

Sklep newcraft.eu wykorzystuje cookies. Pozostając na sklepie akceptujesz to. Szczegóły znajdziesz w regulaminie sklepu.