Wiele osób co roku ma problemy nie tylko z wyborem świątecznych upominków, ale także z odpowiednim ich zapakowaniem.
Jak zapakować prezent, aby wyglądał estetycznie i oryginalnie?
Dla wszystkich, którzy nie korzystają z dobrodziejstw sieciówek oferujących zapakowanie prezentu przygotowaliśmy krótką instrukcję.
Na początku rozkładamy na stole papier. Na środku układamy upominek. Teraz próbujemy okryć prezent papierem tak, aby zobaczyć, jak dużo papieru będzie nam potrzebne. Odetnij niepotrzebne kawałki.. Zaczynamy pakowanie prezentu.
Taśmę klejącą tniemy i przyklejamy do krawędzi stołu.
Odmierzony papier zawijamy na część prezentu, zaginamy go i przyklejamy przygotowaną wcześniej taśmą klejąca. Zawijamy następny kawałek papieru, naciągamy, by nie powstały niepotrzebne wybrzuszenia i również przyklejamy taśmą klejącą. Część prezentu mamy już zapakowaną.
Teraz trzeba opakować boki prezentu. Przestawiamy „pudełko” na bok. Zaginamy papier, robimy to starannie, tak, by nie pozaginać jego fragmentów. Zaczynamy od jednej strony. Zaginamy papier w dół równo z dolnym brzegiem pudełka. Podklejamy je taśmą, aby się trzymały. Powinny utworzyć się dwa skrzydełka. Na nie zakładamy boczne krawędzie papieru do wewnątrz w taki sposób, aby powstał trójkąt. Jak zapakować prezent, duży prezent, okrągły prezent, ładne pakowanie prezentów Teraz kolejny etap pakowania prezentu. Stawiamy pudełko, nakładamy na nie pozostałą część papieru i sklejamy. Taką samą czynność robimy z drugiej strony pudełka.


Gotowe!

pomysły na niestandardowe pakowanie prezentów

brązowy papier pakowanie na prezentjak pakować prezenty pomysłyjak zapakować prezentpakowanie prezentów brązowy papierpakowanie prezentów w brązowy papier