Masz dość tradycyjnych ozdób na palce? Szukasz pomysłu na unikatową biżuterię, która wyrazi Twój oryginalny styl? Co powiesz na pierścionek na łańcuszku? Zobacz instrukcję i wykonaj go sama!

Co będzie Ci potrzebne:

  • charms do biżuterii (znajdziesz go w naszym sklepie internetowym www.newcraft.eu)
  • sztyft do łańcuszków
  • łańcuszek
  • ciążki do biżuterii

Zawieszka – charms może być prosta i klasyczna, lub możesz zaszaleć wybierając bardziej nietuzinkowy wzór. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju charmsów, dzięki czemu możesz wykonać kilka pierścionków na różne okazje.

Jeśli już wybrałaś odpowiedni kształt zawieszki czas na wykonanie biżuterii.

 Na początku przełóż sztyft do łańcuszka przez zawieszkę chamsa i zagnij cążkami drugie oczko bezpośrednio za charmsem. Następnie odmierz na palcu, jaka długość łańcuszka będzie Ci potrzebne. Utnij odpowiedniej długości kawałek łańcuszka.

Otwórz oczka po obu końcach sztyftu, a następnie nawlecz na nie ostatnie elementy łańcuszka. Teraz ponownie zaciśnij oczka.

Twoja biżuteria jest już gotowa!

Źródło: http://pl.dawanda.com

 Tutorial DIY: Zrób pierścionek na łańcuszku z symbolem chamsa przez DaWanda.com

Tutorial DIY: Zrób pierścionek na łańcuszku z symbolem chamsa przez DaWanda.com

Tutorial DIY: Zrób pierścionek na łańcuszku z symbolem chamsa przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób pierścionek na łańcuszku z symbolem chamsa przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób pierścionek na łańcuszku z symbolem chamsa przez DaWanda.com