Szukasz pomysłu na ciekawy wisiorek, który idealnie wpasuje się w stylizacje jesienne? Uwielbiasz nosić ciepłe swetry, jednak chciałabyś przełamać ich charakter nietuzinkową biżuterią? Jeśli tak, nasza dzisiejsza propozycja na naszyjnik z wełną na pewno przypadnie Ci do gustu.

Co Ci będzie potrzebne:

  • naszyjnik
  • drut aluminiowy
  • kawałek wełny
  • cążki do biżuterii

Skompletuj wszystkie potrzebne materiały. Na początku wybierz kolor wełny, którą użyjesz do wykonania biżuterii. Jeśli lubisz subtelne dodatki wybierz pastele – idealnie wpasują się w klimat naszyjnika. Łańcuszek może być srebrny lub złoty – to Ty decydujesz, w każdym wydaniu będzie wyglądał bardzo efektownie.

Czas zabrać się do robienia wisiorka.

Najpierw zwiń wełnę w niewielką kuleczkę. Bądź kreatywna i owiń wełnianą kulę, jak Ci się tylko podoba. Jeżeli nadałaś jej odpowiedni wygląd, odetnij drut.

Teraz stwórz dowolną ilość owiniętych kulek. Następnie przymocuj kulki do łańcuszka, naciągając je na drut.

Gotowe!

Nie zapomnijcie podzielić się z nami efektami Waszych prac!

Źródło: http://pl.dawanda.com/

Tutorial DIY: Zrób naszyjnik z wełny i drutu przez DaWanda.com

Tutorial DIY: Zrób naszyjnik z wełny i drutu przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób naszyjnik z wełny i drutu przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób naszyjnik z wełny i drutu przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób naszyjnik z wełny i drutu przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób naszyjnik z wełny i drutu przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób naszyjnik z wełny i drutu przez DaWanda.com