Lubisz nietuzinkowe dodatki? Cenisz sobie kreatywne, pełne wyobraźni stylizacje? Nasza dzisiejsza propozycja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośniczkom miejskiego, modernistycznego stylu. Tym razem chcielibyśmy Was zainspirować i przedstawić możliwość wykonania naszyjnika z wykorzystaniem … puzzli!

Wszystko czego potrzebujesz do wykonania takiej ozdoby to:

- puzzle różnej wielkości
- metalowe kółeczka (znajdziesz je  na: www.newcraft.eu)
-farba akrylowa w sprayu
-łańcuszek (znajdziesz go na: www.newcraft.eu)
-wiertarka ( może być również młotek i gwoździk )
- szczypczyki do wyrobu biżuterii

Kolor naszyjnika zależy od Ciebie, my jednak polecamy wykorzystać farbę w intensywny, florystycznym kolorze – żółć, zieleń, róż lub fiolet. Jeśli chcesz możesz użyć różnych kolorów – im więcej Twojej inwencji twórczej tym lepiej!

Krok pierwszy: w puzzlach zrób niewielkiej wielkości otworki. Następnie tak puzzle układamy każdy oddzielnie i spryskujemy je z obu stron farbą i pozostawiamy do wyschnięcia. Jeśli nie udało Ci się w pełni pokryć puzzli farbą nie szkodzi, efekt i tak będzie bardzo ciekawy!

Następnie na puzzle zakładamy kółeczka. Będzie ci wygodniej jeśli użyjesz do tego szczypców.

 Gdy wszystkie puzzle będą zaopatrzone kółeczka przyczepiamy je do łańcuszka. Zostawiamy kilka puzzli by uzupełnić luk. Połącz ze sobą łańcuszki. Następnie uzupełnij luki i przerwy puzzlami.

GOTOWE!

Źródło: http://worldfashionstyleeve.blogspot.com