Dzisiejsza inspiracja poświęcona będzie klasycznej, a jednocześnie efektownej bransoletce z koralikami. Aby ją wykonać wystarczy zaledwie 15 minut.
Jeżeli macie chwilę czasu i chciałybyście wykonać bransoletkę mamy dla Was kolejną propozycję z cyklu – ręcznie robiona biżuteria.

Co będziesz potrzebować:
Sznurek
 korale (znajdziecie je na: www.newcraft.eu)
nożyczki.

Na początku odmierz długość bransoletki. Krokiem drugim będzie zawiązanie koralików na supeł. Pamiętaj by pozostawić ok. 5 cm na zapięcie. Przepleć sznurek z koralikami w  warkocz. Odstające sznurki zwiąż w zapięcie. I … gotowe! Możesz także użyć gotowego zapięcia – znajdziesz je na naszej stronie www.newcraft.eu

Dobór kolorów sznurka i koralików zależy tylko od Ciebie!
Jeśli zdecydujesz się wykonać naszą propozycję nie zapomnij podzielić się z nami efektami swojej pracy. Jesteśmy ciekawi także w jakich stylizacjach widzielibyście naszą propozycję. Zapraszamy do dyskusji w komentarzach!
Źródło: zeberka.pl
Zrób to sama: bransoletka z koralików i sznurka

Zrób to sama: bransoletka z koralików i sznurkaZrób to sama: bransoletka z koralików i sznurkaZrób to sama: bransoletka z koralików i sznurkaZrób to sama: bransoletka z koralików i sznurkaZrób to sama: bransoletka z koralików i sznurkaZrób to sama: bransoletka z koralików i sznurkaZrób to sama: bransoletka z koralików i sznurkaZrób to sama: bransoletka z koralików i sznurkaZrób to sama: bransoletka z koralików i sznurka