Ciekawa i oryginalna broszka doskonale nadaje szyku każdej jesiennej stylizacji. Jeśli lubisz nietuzinkowe ozdoby i styl origami koniecznie przeczytaj nasz dzisiejszy poradnik jak wykonać broszkę z miedzianej blaszki.
Aby wykonać broszkę w kształcie łabędzia potrzebujesz:
•    miedzianą płytkę
•    nożyczki
•    zapięcie do broszek
•    klej do biżuterii
•    papier
•    ołówek

Na początku zastanów się, jaką wielkość powinna mieć Twoja ozdoba. Na papierze narysuj kwadrat wybranej wielkości i wytnij go.
Teraz przyłóż wycięty z papieru kwadrat na miedzianej blaszce i wytnij z niej podoby kształt. Zachowaj ostrożność, żeby blaszka za mocno się nie powyginała.

Z jednego kwadratu możesz wykonać dwa łabędzie. Przetnij blaszkę na pół po przekątnej. W ten sposób otrzymasz 2 trójkąty.
Połóż trójkąt przed sobą i złóż go do dołu. Teraz ponownie złóż trójkąt, tym razem pionowo. Podstawa Twojego łabędzia jest już gotowa.
Złap za wąski koniec i złóż go do góry. Dzięki temu powstanie szyja łabędzia.
Czas wykonać głowę. Złóż ostry koniec na górze.
Nałóż na odwrotną stronę łabędzia klej do biżuterii i przyklej zapięcie. Uważaj, żeby nie użyć zbyt dużej ilości kleju. W przeciwnym wypadku może wypłynąć na boki. Poczekaj do momentu, aż klej wyschnie i ... gotowe.
Koniecznie podzielcie się z nami efektami Waszych prac.
Źródło: http://pl.dawanda.com/
Tutorial DIY: Zrób broszkę-łabędzia z miedzianej blaszki przez DaWanda.com

Tutorial DIY: Zrób broszkę-łabędzia z miedzianej blaszki przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób broszkę-łabędzia z miedzianej blaszki przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób broszkę-łabędzia z miedzianej blaszki przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób broszkę-łabędzia z miedzianej blaszki przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób broszkę-łabędzia z miedzianej blaszki przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób broszkę-łabędzia z miedzianej blaszki przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób broszkę-łabędzia z miedzianej blaszki przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób broszkę-łabędzia z miedzianej blaszki przez DaWanda.comTutorial DIY: Zrób broszkę-łabędzia z miedzianej blaszki przez DaWanda.com