Do wiosny i lata coraz bliżej dlatego czas pomyśleć o ciekawych ozdobach na tę porę roku. Nasza propozycja na dziś – własnoręcznie wykonana biżuteria na stopę. Dzięki takiej ozdobie Twoje japonki czy sandały będą wyglądały jeszcze bardziej wyjątkowo i nietuzinkowo!
Łańcuszki i ozdoby niezbędne do jej wykonania znajdziecie w naszym sklepie internetowym www.newcraft.eu
Krok pierwszy zrób "kółko" – powinno być na tyle krótkie byś mogła je swobodnie założyć na palec. Następnie łańcuszek połącz z kółeczkiem.  Następnie dołącz do tego ozdobę – może być lekki kamień, koralik – cokolwiek przyjdzie ci do głowy, możliwości ciekawego dodatku są ogromne!
Następnie zrób kolejny krótki łańcuszek, który będzie złączony z bransoletką owiniętą wokół kostki.
Zmierz długość i odetnij wybrany fragment i zrób zapięcie - u jednego końca przyczep karabińczyk, u drugiego zawieszkę (jeśli nie masz zapięcia znajdziesz je w naszym sklepie internetowym). Następnie połącz górną część z bransoletką, pozostałe dwa kawałki łańcuszka, które przyczepione będą do zawieszki i połącz z całością.
Jak Wam się podoba efekt?
(źrodło: zeberka.pl)

Zrób to sama: bransoletka na stopęZrób to sama: bransoletka na stopęZrób to sama: bransoletka na stopęZrób to sama: bransoletka na stopęZrób to sama: bransoletka na stopęZrób to sama: bransoletka na stopęZrób to sama: bransoletka na stopęZrób to sama: bransoletka na stopęZrób to sama: bransoletka na stopę