Latem z przyjemnością zmieniamy trampki, szpilki czy adidasy na wygodne sandały i japonki. Jak sprawić by w letnim obuwiu Twoja stopa prezentowała się jeszcze ciekawiej?

Oprócz pedicure możesz wykonać także ciekawą bransoletkę na stopę!

Idealnie sprawdzi się do pół-eleganckich sandałów jak również wygodnych klapek czy japonek.

Dziś przedstawiamy krótki tutorial jak w szybki i prosty sposób wykonać taką ozdobę na stopę.

Co Ci będzie potrzebne:

  • rzemyk w dowolnym kolorze (znajdziesz go w naszym sklepie internetowym: www. http://newcraft.eu/)
  • 2 duże kółka
  • ogniwa jubilerskie
  • charmsy (szeroki wybór różnych kształtów w naszym sklepie: www.http://newcraft.eu/)
  • gruby łańcuszek
  • drobny łańcuszek
  • cążki do biżuterii
  • bigle

 

Sposób wykonania:

Jeśli zebrałaś już wszystkie niezbędne materiały czas zabrać się za wykonanie bransoletki.

Na początku przymocuj rzemyk do dużego kółeczka. Złóż rzemyk na pół i przełóż go od góry do dołu przez kółeczko. Teraz przeciągnij rzemyk, przez utworzoną pętelkę i zaciągnij. Powtórz ten sam ruch po drugiej stronie.

Użyj drobny łańcuszek i 4 ogniwa jubilerskie.

Drobny łańcuszek będzie leżał na stopie od dużego kółeczka na środku do tylnej części stopy. Sprawdź jaka długość będzie odpowiednia poprzez owiniecie łańcuszka dookoła stopy.

Zawsze warto by łańcuszek był nieco dłuższy i swobodnie opadał na stopie. Mocno przylegająca bransoletka może być mało komfortowa. Miej także na uwadze, że latem często puchną stopy z powodu wysokiej temperatury.
Skróć łańcuszek do wybranej długości i przymocuj go ogniwami jubilerskimi do dużego kółeczka oraz wybranego rzemyka.

Grubszy łańcuszek będzie przebiegał od palców do dużego kółeczka. Ponownie owiń kostkę rzemykiem, by zmierzyć odpowiednią długość i ewentualnie skrócić łańcuszek. Teraz przymocuj go do dużego kółeczka używając ogniwek jubilerskich.

Na drugim końcu grubszego łańcuszka przymocuj bigiel, dzięki któremu będziesz mogła przyczepić ozdobę do swojego obuwia. Czas wykorzystać charmsy – przymocuj je do ozdoby. 

Gotowe!

Koniecznie pochwalcie się efektami Waszej pracy.

Źródło: http://pl.dawanda.com/

Tutorial DIY: Stwórz biżuterię na stopy z zawieszkami w stylu boho przez DaWanda.comTutorial DIY: Stwórz biżuterię na stopy z zawieszkami w stylu boho przez DaWanda.comTutorial DIY: Stwórz biżuterię na stopy z zawieszkami w stylu boho przez DaWanda.comTutorial DIY: Stwórz biżuterię na stopy z zawieszkami w stylu boho przez DaWanda.comTutorial DIY: Stwórz biżuterię na stopy z zawieszkami w stylu boho przez DaWanda.comTutorial DIY: Stwórz biżuterię na stopy z zawieszkami w stylu boho przez DaWanda.comTutorial DIY: Stwórz biżuterię na stopy z zawieszkami w stylu boho przez DaWanda.comTutorial DIY: Stwórz biżuterię na stopy z zawieszkami w stylu boho przez DaWanda.comTutorial DIY: Stwórz biżuterię na stopy z zawieszkami w stylu boho przez DaWanda.com